overlays: {bottom: true}
VYSOKÁ CHUTNOST

Rybí tuk pro psy ze sladkovodních ryb 1l

Velmi kvalitní rybí tuk ze sladkovodních druhů ryb - převážně kaprovitých a sumcovitých. Lisovaný při nízké teplotě. Český výrobek!
Zobrazit více
0 %
129,00 Kč (5,16 €)
Dočasně vyžráno :(

Hlídat dostupnost produktu

Výrobce:Krmiva Hulín
Popis
Parametry
Soubory a odkazy
Diskuze
Recenze

Speciální krmný doplněk, ojedinělý na českém trhu!

Rybí tuk ze sladkovodních druhů ryb

Vysoká chutnost pro psy

Speciální výrobek pocházející z produktů českých zpracoven ryb, který je ojedinělý na trhu s krmnými surovinami pro psy.

Jedná se o čistý rybí tuk (tuk v mírném chladu tuhne, olej ne), bez příměsí jiných živočišných tuků, vznikající při zpracovávání zbytků sladkovodních druhů ryb na rybí moučku.

Vyrábí se lisováním z čerstvých, rozmělněných tkání ryb při teplotě cca 80 °C, takže si vylisovaný tuk zachovává své přirozené pachové i chuťové vlastnosti.

Rybí tuk ze sladkovodních ryb, který nabízíme, není rafinovaný. Jde tedy o neupravenou, přírozenou surovinu ve své původní podobě. Tuk má světle krémovou barvu a jemný pach po rybím vývaru - není cítit typickou rybinou, jako je tomu u mořských produktů.

Při teplotách pod 15 °C začíná tento tuk pozvolna tuhnout, při trvalejší teplotě pod 10 °C ztuhne na konzistenci podobnou měkčímu sádlu.

Použití:

Tento speciální rybí tuk je kvalitním a hlavně chutným energetickým doplňkem pro psy.

Vyhovuje mnohdy i psům, kteří nemají rybí tuk pocházející z mořských ryb rádi. Ideální je pro polévání suchých granulí, nebo i masa a příloh.

Pokud vám v chladném období tuk ztuhne, vložte lahev do vody o teplotě cca 40 °C a nechte jej roztát. Nespěcháte-li, nebo máte větší balení - kanystry, stačí jej nechat v pokojové teplotě (nad 20 °C) až do doby ztekucení celého obsahu.

Doporučené dávkování:

  • 30-50ml / kg krmiva - na maso, nebo granule s obsahem tuku nad 15%.

  • 60-90ml / kg krmiva - do příloh k masu, nebo na granule s obsahem tuku do 15%.

Skladování a spotřeba:

Rybí tuk ze sladkovodních ryb skladujte v šeru až temnu, bez přímého osvitu sluncem, dlouhodobě při teplotě nejlépe do 8 °C, krátkodobě do cca 30 dnů do 18 °C.

Spotřebujte ideálně do 60 dnů od nákupu při správném skladování. Pro dlouhé skladování je lepší tuk zamrazit.

Diskuze je prázdná.
Přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
Přidat recenzi

Další kategorie


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).