overlays: {bottom: true}

Vratný termobox

Mražené maso pro přepravu balíme do speciálních vratných termoboxů, které drží obsah objednávky po celou dobu doručení v chladu. 

Záloha za termobox je 279,-Kč.

Cena za doručení v košíku se skládá již z dopravy vč. zálohy na termobox.

Termobox, který jste obdrželi s objednávkou, lze vrátit zpět zasláním např. poštou, PPL nebo jakýmkoliv jiným dopravcem na adresu: Jana Kozlová, Náměstí míru 337, Litvínov 436 01. Termobox od Vás musíme obdržet neporušený, jinak nebude záloha vrácena. Lze jej odevzdat přímo na naší kamenné prodejně se stejnou adresou: Náměstí míru 337,Litvínov 436 01, kde stačí uvést číslo objednávky pro kontrolu. Termobox, který budete zasílat dopravcem, lze vrátit pouze s uvedením čísla faktury spolu s číslem bankovního účtu, kam zašleme zpět zálohu za termobox a nebo číslem objednávky spolu s číslem bankovního účtu, kam zašleme zpět zálohu za termobox (vložte do termoboxu). Pokud nebude číslo faktury (případně objednávky) uvedeno, nemůže vrácení peněz za boxy proběhnout a na pozdější reklamace nebude brán zřetel! Cenu za dopravu při vrácení termoboxu hradí zákazník.

V případě vrácení termoboxu potvrzujete, že jste seznámen/a s podmínkami ochrany osobních údajů a že je v celém rozsahu přijímáte.


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).