overlays: {bottom: true}

O nás

Ahoj!

Chtěli bychom se Vám představit...Kdo za tímto obchůdkem vlastně vůbec stojí?

Tříčlená psí rodinka z Litvínova. Janča, Honza a náš boss Buddy, který tomu všemu a hlavně nám velí :-)

Jak a proč náš obchůdek vůbec vznikl?

Roku 2018 jsme si přivezli domů jedno malé štěndo a chtěli jsme pro něj samozřejmě jen to nejlepší. Dlouhou dobu jsme zjišťovali, co je pro jeho chuťové buňky to pravé, ořechové. Nakonec jsme zjistili, že přirozená syrová strava je ta správná volba, kterou jsme hledali. Postupem času začínaly dostávat Buddyho misky ten pravý šmrnc. Přibývaly sypké doplňky stravy, oleje, tuky, vitamíny, a spoustu dalších rádoby BARF vymožeností. Chtěli jsme vyzkoušet různé vývary, přílohy, přírodní pochoutky, salámy a masové konzervy. Jenže pak přišlo jedno velké ALE...

Kde to všechno sehnat, abychom nemuseli prohledávat desítky eshopů a dojíždět do několika prodejen? Tak právě to byl ten důvod, který nás dovedl k založení našeho ochůdku BARFLIFE. Veškeré produkty zařazené pod přirozenou stravu na jednom místě? To je přece super, no ne? Hned to bude vše o něco jednodušší pro nás všechny! O to celé přece jde!

Co Vám můžeme nabídnout? Kvalitní mražené masíčko od českých řezníků a firem a když říkáme kvalitní, tak kvalitní, protože to je naše alfa omega toho všeho. Chceme, aby byli spokojeni jak Vaši miláčci, tak Vy, samotní páníčci a vždy jste se k nám s radostí vraceli. Dále u nás najdete např. široký výběr doplňků stravy (sypkých/olejů a tuků), sušený BARF, vývary, konzervy, omáčky, sušené přírodní uschlotiny, které neustále obměňujeme a rozšiřujeme (ale také i spousty balených dogbrot), bezobilné granule s vyšším % čerstvého masa, obojky a vodítka, dogbary/misky, šampony a další sortiment.

Naše dogbroty si můžete vyzvednout u nás na prodejně nebo objednat přes e-shop, zaměřujeme se výhradně na SLOŽENÍ PRODUKTŮ A JEJICH KVALITU. Vybíráme především Českou či Evr. výrobu (Německo, Slovensko, Belgie...) takže si můžete být u nás jistí, že nešlápnete vedle, ať už sáhnete po čemkoliv!

Minimálně 90% našich produktů máme sami odzkoušených, proto sami víme, co servírujeme Vám a snažíme se poradit, to nejlepší do misky Vašich miláčků. Navíc si na 100% zamilujete naši rychlost objednávek, makáme o 106 na tom, ať balíček letí zpravidla tentýž či následující den za Vámi, protože nikdo nechce čekat na balíček věčnost a mít doma netrpělivého, hladového příživníka, my to známe! :-)

Je něco, co jste u nás hledali a nenašli? Produkt, značka, velikost... Neváhejte a obraťte se na nás! Zboží neustále obměňujeme, doplňujeme a hlavně ještě pořád rozšiřujeme, takže je možné, že zrovna něco nemáme skladem, ale snažíme se vše, co nejrychleji doskladnit. 

Společně vylepšíme náš obchůdek tak, aby tu každý našel to své, na co je zvyklý, nebo ba naopak pro něj bude novinkou a dá tomu šanci!

Spokojený chlupáč je pro nás největší odměnou, tak se pohodlně usaďte a přejeme příjemný nákup. PS: Pokud s námi budete spokojeni, dejte nám to vědět a hoďte nám recenzi (Google, Heureka, Facebook), je to pro nás obrovskou motivací, děkujeme! ♥

Těšíme se na Vaši objednávku,

S pozdravem, Janča, Honza a psí boss Buddy :-)


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).